Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

تایل تک نما

0.00 ( 0 نظر )
قیمت: 62,000 تومان

موجود

زمان تحویل : 48 ساعت
هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد

ضخامت ورق تایل
ضخامت ورق تایل
حالت رنگ
ورق +
افزودن به علاقمندی

هر متر مربع تایل برابر ۶/۶ کیلوگرم

پوشش مفید هر ورق : ۰/۵۳ متر مربع

ابعاد ورق ها : ۱۳۵۰ میلی متر طول و ۴۹۰ میلی متر عرض

وزن هر ورق ۲/۵ کیلوگرم (هر متر مربع برابر با ۵ کیلو گرم)

تامین کننده: ثامن روف لیست محصولات
شناسه: ipm TTN
فروشنده: ایران پرومارت
بازدید: 882

مقاومت تایل تک نمادر  برابر حوادثی از قبیل :

  • تگرگ : با آزمایش هایی کعه بر روی تایل ها به عمل رسیده است مقاومت در برابر اجسامی مانند تگرگ تضمین میشود.
  • آتش : سقف های تایل به گونه ای نصب می شوند که در برابر آتش سوزن های خارجی کاملا مقاوم باشند و از انتشار آتش به داخل ممانعت کنند. البته وزن کم  تایل ها در آتش سوزی های داخلی اثر دارد و باعث می شود سقف دیرتر فرو بریزد.
  • زلزله : وزن زیاد سقف در زلزله باعث خطرهایی مانند خسارت ، جراحت و مرگ شود . تایل با وزن بسیار کم و همچنین استحکام بالا در برابر زلزله مقاوم بوده و در حد چشم گیری از خطرات کاسته است .
  • مقاومت در مقابل طوفان و باد شدید : طرز نصب تایل تکنما تفاوت زیادی با نمونه های مشابه دارد که برای پوشش سطح شیب دار استفاده می شود . به دلیل طرز همپوشانی تایل و استفاده از تیزه  گرد و کلاهک برای پوشش دادن لبه های تایل مانع از ورود و نفوذ طوفان می شود.
  • یکی دیگر از خصوصیات تایل سرعت نصب بالا ، عایق ، وزن کم و مقاومت بالایی است که با کارایی بالا و تنوع رنگ زیبا به شما این امکان را می دهد که با اجرای سقف شیب دار، سقف خانه ، محل کار و یا هر سقف شیبدار را به عالی ترین نحو ممکن بپوشانید و یا تغییر دهید.
  • کیفیت بالا ، قیمت مناسب و تحویل سریع

زیر سازی : 

پروفیل و یا چوب 40 × 80 میلی متر با فاصله ۱ متر به صورت عمودی و پروفیل یا چوب با ابعاد 30 × 30 میلی متر با فواصل ۴۲۰ میلی متر به صورت افقی


توضیحات تکمیلی

  • تایل تکنما به علت دارا بودن وزن بسیار کم ، نوع وصل شدن تایل و انعطاف پذیری آن، گزینه مناسبی برای پایداری در مقابل زلزله می باشد.
  • یکی از مهم ترین فواید این محصول گارانتی در برابر چکه کردن است.
  • از مزایای دیگر پرچین می توان به مقاوم بودن آن در برابر زلزله ، مقاومت در برابر آتش سوزی ، مقاومت در برابر باران های شدید و تگرگ ، مقاومت بالا در مقابل نور خورشید و تنوع رنگ : ( قرمز ، آبی ، سبز ، آجری ، نارنجی و . . . )

نظرسنجی

پاسخگویی فروشنده
قیمت
کیفیت کالا و خدمات

پر فروش ترین ها