کرکره برقی

کرکره برقی لوکس 70 ضد سرقت

0.00 ( 0 نظر )
قیمت680,000 تومان
مترمربع +
تامین کننده: هوکارت
شناسه: Shutter 15
فروشنده: هوکارت
بازدید: 90
کاربرد
  • تجاری (فروشگاهی)
  • درب پارکینگ
  • پنجره
نوع تیغه آلومینیوم اکسترود (دو جداره)
ابعاد تیغه عرض 68 میلیمتر و ضخامت 14 میلیمتر
حداکثر عرض قابل نصب 4.5 متر
حداکثر ارتفاع قابل نصب 4 متر

کرکره برقی لوکس 70 ضدسرقت (درخواست بازدید حضوری)

تیغه کرکره برقی لوکس ضد سرقت هوکارت در 3 مدل تولید و ارایه میشوند: تیغه کرکره برقی لوکس 70 - تیغه کرکره برقی لوکس 90 - تیغه کرکره برقی لوکس 110 .

  • تیغه کرکره برقی لوکس به کرکره های غضروف دار هم معروف هستند خاصیت اصلی تیغه های کرکره برقی لوکس، ضد سرقت بودن آنهاست یعنی اینکه اگر به هر دلیلی حتی موتور کرکره برقی هم ازکار بیوفتد و کرکره هیچ قفلی هم نداشته باشد با فشار دادن کرکره برقی از پایین به سمت بالا حرکتی نخواهد کرد. این خاصیت به طراحی خاص غضروف های آن برمی گردد در هیچ یک از سایر کرکره های برقی این ویژگی با ارزش وجود ندارد یعنی همه کرکره های دیگر را میتوان با فشار کرکره از سمت پایین به بالا باز کرد.

البته امروزه کپی کرکره های لوکس هم در بازار وجود دارد که علی رغم ارزان بودن و شباهت زیاد به جنس اصلی لوکس ، خاصیت ضدسرقت بودن را ندارند .

  • یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد کرکره های لوکس ترکیب دورنگ بودن آنهاست که زیبایی و جلوه خاصی به نمای ساختمان می دهد و شما می توانید با توجه به رنگ و جنس نمای ساختمان خود ، ترکیب رنگ های مختلف را انتخاب و سفارش دهید به عنوان مثال کرکره های لوکس با رنگ سفید و نارنجی - سفید و قرمز - سفید و زرد - کرم و قهوه ای - ابی روشن و تیره - خاکستری با نارنجی و .....   بسیار زیبا بنظر می آیند .

اگر به دنبال جنس خوب و کار بسیار زیبا و شیک و درعین حال مقاوم و امنیت بالا هستید این کرکره را انتخاب کنید که البته نسبت به کرکره های معمولی قیمت گران تری هم دارند ولی اگر ارزان بودن کرکره و صرفا قیمت آن برای شما مهم است این کرکره مناسب شما نمی باشد .

کرکره لوکس 90 به معنی این است که جمع تیغه و غضروف 90 میلیمتر یا به عبارت ساده تر 9 سانتی متر میباشد

بدیهی است که کرکره برقی لوکس 70 به معنی این است که جمع تیغه و غضروف 70 میلیمتر یا به عبارت ساده تر 7 سانتی متر میباشد و کرکره برقی لوکس 90 به معنی این است که جمع تیغه و غضروف 90 میلیمتر یا به عبارت ساده تر 9 سانتی متر میباشد و کرکره برقی لوکس 110 به معنی این است که جمع تیغه و غضروف 110 میلیمتر یا به عبارت ساده تر 11 سانتی متر میباشد 

  • تیغه کرکره برقی لوکس 70 برای دهنه هایی که عرض آنها کمتر از 4 متر است توصیه میشود همچنین برای پنجره ها هم استفاده می شود.

نظرسنجی

پاسخگویی فروشنده
قیمت
کیفیت کالا و خدمات